BOKS ŞAMPİYONASI’NDA DERECE ELDE EDEN SPORCULAR BAŞKAN’I ZİYARET ETTİ

22.02.2022
33
BOKS ŞAMPİYONASI’NDA DERECE ELDE EDEN SPORCULAR BAŞKAN’I ZİYARET ETTİ


31 Ocak –  6 Şubat tarihlerinde Adana’nın Kozan ilçesinde düzenlen Oral Arslan Genç Erkekler ve Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası’nda ilk beşe giren 57 kiloda ZümreTe Ustaoğlu 60 kiloda Cansu Demirer,Antrenörleri Selahattin Güven, Kulüp İkinci Başkanı İhsan Yazıcıoğlu, As BaşMayıs Tarkan Atik, Genel Sekreter Satılmış Yiğit, Yönetim Kurulu Üyesi Recep KöksalParavoley Takımı Antrenörü Adem Çelik Kdz. Ereğli Belediye ve Belediyespor Kulüp Başkanı Halil Posbıyık’ı ziyaret etti.

SADECE FUTBOL DEĞİL, BİZ SPOR KULÜBÜYÜZ 11 BRANŞTA YÜZLERCE SPORCUMUZ VAR

Başkan Posbıyık, sporcuları elde ettikleri başarıdan dolayı kutlayarak, “Belediyespor sadece bir futbol takımı değil, Dışardan öyle bakılıyor ama Kdz. Ereğli Belediyespor olarak Kadın – Erkek Futbol, Paravolley takımı, Erkek – Kadın Basketbol, Hentbol, Boks, Bilek güreşi, Yelken, Engelli yelken, yamaç paraşütü var Müzik ve bağlama kursları var. 11 branşta yüzlerce sporcumuz var.

GENÇLERE BİZDEN BAŞKA DESTEK OLAN YOK

Gençlere bizden başka el atan yok. Bu çok zor da bir durum. Bu masrafları karşılamak ağır geliyor gerçekten. Her branşta elimizden geldiği kadar bişeyler yapmaya çalışıyoruz.  Başarınızdan çok mutlu olduk. Kızlarımızın böyle başarılı olmasından.

SİZİ ÖDÜLLENDİRMEK İSTİYORUM

Biz de mecliste ödül vermek için gündemegetireceğiz.  Meclis üyelerimizle ödül vermek istiyoruz. Gayretleriniz için başarılarınız için teşekkür ediyorum. Ereğli halkı da sizi alkışlayacak.

Antrenörleri Selahattin Güven ise Başkan Posbıyık’a verdikleri destek için teşekkür etti.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.